foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W dniach 19-23 listopada 2022 w Polsce gościliśmy Dr Johna Collicka dyrektora międzynarodowej strategii edukacyjnej firmy Promethean. Powody tej wizyty były co najmniej dwa. Udział w IV rzeszowskiej konferencji edukacyjnej INNOWACJE w EDUKACJI oraz spotkanie z Ambasadorami Promethean w Polsce. W ramach konferencji John wygłosił referat „Cyberstudents: Education Technology and Humanity for a New World„. Dodatkowo udzielił wywiadu dla radia w Rzeszowie oraz spotkał się przedstawicielami Wojewódzkiego Urzędu Pracy by pokazać jak taka instytucja może wykorzystywać nowoczesne technologie edukacyjne przygotowując ludzi do pracy na nowych stanowiskach. Drugi powód to spotkanie z Ambasadorami Promethean w Polsce. John w każdej wolnej chwili towarzyszył grupie Ambasadorów dzieląc się swoimi doświadczeniami i wiedzą. Poza wykładem w czasie konferencji mieli okazję posłuchać również specjalnie dla nich przygotowanego wykładu   Developments in worldwide education after the pandemic; what’s likely to happen in the near future. Challenges teachers are facing using technology in the classroom. John zarówno na małej jak i dużej scenie pokazał jak wielkim jest mówcą . To było ogromne doświadczenie.

Po raz kolejny firma Promethean angażuje się w podnoszenie jakości edukacji. Tym razem jako partner konferencji „Międzynarodowe standardy edukacyjne w lokalnych samorządach”. Razem z lokalnym partnerem firmą Interdesk oraz z grupą Dotykalscy – monitor w klasie przygotowała prezentację „Czy inwestycja w nowoczesną edukację  jest inwestycją w przyszłość samorządów?”. Zapraszamy serdecznie 9 listopada 2022 r. do Kompleksu Sztygarka, przy ul. Piotra Skargi 34 w Chorzowie.

Więcej szczegółów na stronie

Wcześniej informowaliśmy o nowej odsłonie aplikacji mobilnej Promethean dla urządzeń Apple. Sklep Google właśnie udostępnił ją dla Androida. O nowościach pisaliśmy wcześniej.
Pamiętajcie że nowa nazwa to po prostu Promethean zamiast myPromethean.

Promethean po raz kolejny udowadnia jak ważna jest dla firmy edukacja. Ponadto patrzy śmiało w przyszłość.  Tym razem został partnerem konkursu Droga do przyszłości. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.