Do grona Szkół Partnerskich Promethean dołączyła właśnie Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Złotym Stoku. Choć nie największa bo licząca tylko 210 uczniów szkoła jest dobrze wyposażona. Dyrekcja stale zabiega o poprawę bazy edukacyjnej. Laptopy, wizualizery, podłoga interaktywna i przede wszystkim monitory interaktywne. Placówka została zarekomendowana przez firmę  Wersalin która wyposażyła szkołę w 16 monitorów interaktywnych marki Promethean. Dlatego razem z Panem Tomaszem Syposzem wręczyliśmy Pani dyrektor certyfikat potwierdzający dołączenie do grona szkół partnerskich. Więcej informacji o samej szkole i o tym jak wykorzystują technologię dotykową na co dzień znajdziecie już wkrótce.