Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Właśnie otrzymaliśmy informację od dystrybutora produktów Promethean - firmy Prodata że właśnie pojawiła się ważna aktualizacja oprogramowania układowego monitorów Promethean! Dla użytkowników #ActivPanel #Nickel, #Cobalt i #Titanium!
Pojawiła się aktualizacja 5.5.2, która udoskonala działanie złącza #HDMI. Nowa funkcja dostępna w ustawieniach wyświetlania umożliwia ręczną zmianę wersji HDMI 1.4 lub 2.0. Zadowolone będą osoby, które zgłaszały trudności w korzystaniu z połączenia HDMI z powodu niekompatybilności wersji tego złącza w monitorze i komputerze.
Aktualizacja eliminuje zjawisko nieoczekiwanego restartu monitora podczas pracy (występującego szczególnie w modelach Titanium).
Udoskonalono także działanie aplikacji #CloudConnect, w której dodawanie nowych kont #Google powodowało czasami wyświetlenie komunikatu o błędzie.
Najnowsza wersja oprogramowania układowego poprawia działanie zdalnych aktualizacji - od teraz komunikaty o błędach podczas aktualizacji z profilu innego niż Właściciel nie powinny się już wyświetlać. 
Pamiętajcie, że pomimo iż modele Nickel, Cobalt i Titanium nie są już produkowane, nadal otrzymują wsparcie! 
 

Copyright © 2024 DOTYKALSCY - monitor w klasie