Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Najnowsza aktualizacja firmware o numerze 2.1.0 dla paneli AP9 przynosi kilka nowości. Najważniejszą z nich jest oczywiście obecność na pokładzie nowego whiteboarda. Tak właśnie!!!  Długo oczekiwany Explain Everything właśnie pojawia się wraz z nową aktualizacją. Więcej informacji o nowościach w aktualizacji oraz samym Explain Everything Whiteboard app znajdziecie na stronie:

Explain Everything Whiteboard (prometheanworld.com)

Z filmów dowiecie się jak zacząć pracę z nowym oprogramowaniem. Dla tych którzy korzystali wcześniej z EE w wersji na IOS, Androida czy webowej przygotowano krótkie instrukcje jak przenieść swoje wcześniejsze projekty na monitory. Okazuje się również, że programiści EE przygotowali niespodziankę dla tych, którzy mają już sporo zasobów przygotowanych i przechowywanych na swoich panelach. Pliki z rozszerzeniem .pwb będzie można otwierać za pomocą Explain Everything Whiteboard app. Instrukcję znajdziecie również na stronie.

Czy świetne, szybkie a przede wszystkim intuicyjne oprogramowanie whiteboard od Prometheana może być jeszcze lepsze? Na to pytanie postaramy się wkrótce odpowiedzieć.

 

Copyright © 2024 DOTYKALSCY - monitor w klasie