Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Promethean staruje z nowym modułem. OPS-A to dobrze znane rozwiązanie typu OPS tym razem jednak zamiast systemu Windows mamy na pokładzie Android. Jest to jeden z pierwszych modułów z certyfikatem EDLA od Google.  Oznacza to że posiadacze mogą łatwo instalować aplikacje ze sklepu Google Play za pomocą Google Mobile Services. Dodatkowo certyfikat gwarantuje aktualizacje bezpieczeństwa co 90 dni. OPS-A został stworzony z myślą o ActivPanel LX. Z tego powodu ma preinstalowane najbardziej  popularne aplikacje znane z AP9 oraz wcześniejszych modeli (przechwytywanie ekranu, adnotacje spiner i wiele innych aplikacji których zasadność byłą konsultowana z użytkownikami. Ambasadorzy Promethean również dodali swoje przysłowiowe pięć groszy.).  To wszystko sprawi że jeśli zdecydujesz się na duet APLX+OPS-A to od momentu włączenia poczujesz się „jak w domu” . Więcej informacji znajdziesz na stronie:

https://www.prometheanworld.com/press-release/promethean-launches-one-of-the-first-google-edla-certified-android-devices-for-the-ifpd-market/

Już wkrótce jako pierwsi w Polsce otrzymamy do testów OPS-A. O pierwszych wrażeniach napiszemy tak szybko jak to będzie tylko możliwe.

 

Copyright © 2024 DOTYKALSCY - monitor w klasie