W dniach 17-19 listopada 2023 roku w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, odbędzie się XVIII ogólnopolska konferencja „Nowoczesne technologie informacyjne w służbie cyfrowej szkoły i administracji publicznej”. Ponieważ konferencja „wchodzi w pełnoletność” organizatorzy chcą aby to wydarzenie oprócz tradycyjnie dużej dawki wiedzy niosło ze sobą również znaczny ładunek emocjonalny. Cieszymy się że możemy dołożyć do imprezy „naszą cegiełkę”. Prometheana będzie reprezentować nasza ambasadorka  Izabela Siewniak która poprowadzi warsztaty „Po co w klasie monitor interaktywny i jak go w pełni zastosować z korzyścią dla ucznia”. Wsparcie techniczne zapewni firma EM Group Multimedia. Zapraszamy serdecznie.