Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Na zaproszenie firm Interdesk dwoje naszych Ambasadorów odwiedziło Zespół Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie. Przeprowadzili tam szkolenie z wykorzystania na lekcji monitorów Promethean. Moduł I szkolenia jest skierowany do nauczycieli którzy nie mają doświadczenia z technologią dotykową. Pozwoli ono każdemu zacząć pracę z monitorem Promethean zastępując nim zwykłą tablicę i dodając kilka funkcji interaktywnych. Jest to szkolenie które pozwoli „oswoić” nauczycieli i uczniów z nowym sprzętem i w naturalny sposób wprowadzić do codziennego użytku.
To było niesamowite spotkanie. Pomimo późnych godzin wieczornych nauczyciele byli bardzo aktywni. Zadawali mnóstwo pytań. Co najważniejsze na większość z nich w trakcie szkolenia sami udzielili odpowiedzi. Widać było że chcą wykorzystywać sprzęt Promethean jak najefektywniej z myślą o swoich uczniach. O uczniach którzy mają specjalne potrzeby edukacyjne. Praca z takimi uczniami to naszym zdaniem najwyższy poziom edukacyjnego wtajemniczenia.
Bardzo dziękujemy firmie Interdesk za polecenie naszego szkolenia, a dyrekcji i nauczycielom za danie nam szansy. Po reakcjach uczestników wnioskujemy że się nie zawiedli. To był wielki zaszczyt móc z Państwem współpracować. Mamy wrażenie że nauczyciele nie poprzestaną na pierwszym module i wkrótce zawitamy tam znowu z nowymi pomysłami do wykorzystania.

 

 

Copyright © 2024 DOTYKALSCY - monitor w klasie