Pierwsze koty za płoty. Nasza ambasadorka Magda przeprowadziła pierwsze w tym roku szkolenie z praktycznego zastosowania monitorów Promethean. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach wybrała Moduł I skierowany do nauczycieli którzy nie mają doświadczenia z technologią dotykową. Szkolenie to pozwala każdemu zacząć pracę z monitorem Promethean zastępując nim zwykłą tablicę i dodając sporo ciekawych funkcji interaktywnych. Jest to szkolenie które pozwala oswoić się z nowym sprzętem i w naturalny sposób wprowadzić do codziennego użytku. Dzięki współpracy z Centrum Szkoleń Nauczycieli i EM- GROUP Multimedia Promethean zyskał nowych zadowolonych użytkowników a my kilku nowych członków do naszej społeczności Dotykalscy - monitor w klasie. Dziękujemy za współpracę.

Zobacz relację.

Więcej szczegółow znajdziesz pod tym linkiem