Przy okazji IV już konferencji edukacyjnej „INNOWACJE W EDUKACJI” organizowanej przez KNET SERVICES wraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie odbyło się spotkanie Ambasadorów Promethean w Polsce. Był to przykład nowej strategii zakładającej między organizację spotkań w taki sposób aby towarzyszyły im zawsze dodatkowe aktywności. Tym razem Ambasadorzy mieli pełne ręce roboty. Uczestniczyli w dwóch technicznych szkoleniach pierwsze zdalnie poprowadził Christian Høgh drugie stacjonarnie Paweł Krupiński. Dodatkowo udało się spotkać z dr Johnem Collickiem który przygotował wystąpienie   Developments in worldwide education after the pandemic;what’s likely to happen in the near future. Challenges teachers are facing using technology in the classroom.  Była również  okazja zobaczyć lekcję pokazową Pani Izabeli Siewniak która została nowym Ambasadorem Promethean w Polsce. Udział w samej konferencji był również bardzo znaczący. Ambasadorzy przeprowadzili 7 lekcji otwartych dla zaproszonych uczniów i 2 warsztaty dla nauczycieli.

Dziękujemy organizatorom  za zaproszenie a uczestnikom konferencji za udział w naszych aktywnościach.