Dziękujemy za zaufanie!
Opinia jednego z użytkowników:
"Interaktywny monitor PROMETHEAN umożliwia nauczycielom prowadzenie innowacyjnych lekcji przy użyciu najbardziej naturalnych programów, gier i materiałów multimedialnych dla uczniów. Dzięki interaktywnemu urządzeniu nauczyciel prowadzi dynamiczną lekcję, w której oprócz zapisania niezbędnych informacji szybko włącza film odpowiedni do tematu lekcji lub pokazuje zdjęcia. Zaraz potem wybiera interaktywne ćwiczenia, które konsolidują materiał lub sprawdzają, ile materiału zostało przyswojone. Przygotowuje cały plan lekcji z wyprzedzeniem, co pozwala mu zaoszczędzić dużo czasu podczas lekcji. interaktywne ćwiczenia sprawiają, że uczniowie są bardziej zaangażowani. Nauczyciel przygotowuje własne materiały za pomocą oprogramowania dołączonego do tablicy, a także korzysta z bezpłatnych programów i materiałów dostępnych w Internecie"
"Dzięki tym zmianom prawie wszystkie klasy w szkole mają sprzęt multimedialny, co znacznie zwiększa komfort nauki"
Miło czyta się takie słowa 🙂